tr Türkçe en English

     

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

GMN Haberler

TAİDER üyeleri Sait Halim Paşa’da buluştu

TAİDER üyeleri Sait Halim Paşa’da buluştu

Türkiye ekonomisinin yüzde 95’ini oluşturan aile şirketlerinde sürdürülebilirlik konusuna dikkat çeken açıklamaları ile gündem yaratan Türkiye Aile İşletmeleri Derneği (TAİDER) üyeleri, Sait Halim Paşa Yalısı’nda buluştu. Sabah kahvaltısı şeklinde gerçekleşen etkinliğin konuşmacısı ise Dr. Deniz Kite oldu.

Türkiye’nin ilk profesyonel ve uluslararası arabulucusu unvanını elinde bulunduran Dr. Kite, arabuluculuk süreçlerine ilişkin geliştirdiği yeni yöntemler hakkında katılımcılara bilgilendirmede bulundu. Arabuluculuk fikrinin günümüz şartlarında son derece işlevsel bir uygulama olduğunun altını çizen Kite; sistemin tasavvuf, felsefe ve koçluk ile de bağlantılı olduğuna değindi.

 

AİLE ŞİRKETLERİNDE BEN’DEN BİZ’E DOĞRU

Türkiye Aile İşletmeleri Derneği Başkanı Aydın Öğücü ise yaptığı konuşmada konuklara teşekkür ederek, Kasım ayının ilk haftasında düzenleyecekleri “Aile Şirketlerinde Ben’den Biz’e Doğru” başlıklı panel hakkında bilgi verdi. 3-4 Kasım 2017 tarihlerinde InterContinental Otel İstanbul’da gerçekleşecek panelin son derece önemli olduğuna değinen Öğücü; “Konuşmacılarımız arasında Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç, Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla  Alaton, Murano Cam Seguso İş Geliştirme Müdürü Giamandrea Seguso ile Basketbol Koçu Çetin Yılmaz gibi isimler olacak. Son derece faydalı olacağına inandığım bu buluşmaya tüm üyelerimizin katılmasını arzu ediyorum” dedi.


 

Türkiye’nin ilk profesyonel ve uluslararası arabulucusu Dr. Deniz Kite; Mısır, Sudan, Pakistan, Kongo gibi ülkelerde başarılı arabuluculuk çalışmaları gerçekleştirmesiyle de biliniyor…


 

Türkiye Aile İşletmeleri Derneği Başkanı Aydın Öğücü, Kasım ayının ilk haftasında düzenleyecekleri “Aile Şirketlerinde Ben’den Biz’e Doğru” başlıklı panel hakkında bilgi verdi…

 

TAİDER’in buluşmasına Kadıköy Life Dergisi sahibi, Dünya Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği (FIJET) üyesi Canan Toprakkaya da katıldı. Dr. Deniz Kite ve Türkiye Aile İşletmeleri Derneği Başkanı Aydın Öğücü’yü topluma katkılarından ötürü kutlayan Toprakkaya; “Ufkumuzun olabildiğince açılması gerekiyor. Sayın Deniz Kite ve Aydın Öğücü’nün bu yolda özveri dolu çalışmalar yaptığına tanık oldum. Kendilerine değerler adına teşekkürlerimi iletiyorum” şeklinde konuştu…

 

Okunma 782 kez

Arama

GMN Haberler

  • Türkiye’de müzakere kültürünün yerleşmesi ve gelişmesi amacıyla Sn Leyla Alaton’un destekleriyle başlattığımız Müzakereci Topluluğu Programımızın ilkini 21 - 22  -23 Haziran 2018 tarihlerinde gerçekleştirdik.

    Read more...
  • Sayın Leyla Alaton, şirket içinde ve toplumsal boyutta kaliteli iletişimi, sürdürülebilir ilişkileri ve kalkınmayı, etkin işbirliğini önemsemektedir. Bu sebeple ve özellikle kızkardeşlik fikrini desteklemek adına, “çalışan” veya “çalışma hayatına dönmek isteyen” kadınlar başta olmak üzere, yaşamdaki rolü itibariyle toplumda çarpan etkisi olan kadınların ister bir yetkinlik, ister bir meslek olarak müzakereciliği öğrenmesini desteklemektedir.

    Read more...
  • GMN, K.K.T.C.’nin alanında en saygın kuruluşlarından biri olan Law Clinic ile yaptığı protokol ile K.K.T.C. Temsilciliğini ve oradaki ilk ve tek IMI QAP (Uluslararası Arabuluculuk Belgelendirmesi) açmış oldu!

    Read more...
2017-2018 GMN Trkiye JCI programı: Inovatif Liderlik: https://t.co/0vTtZxqpFV
Kaynak Dergisi Haziran 2017'de yayınlanan yazım: Müzakere Pazarlık Değildir! https://t.co/kX3ClhxAe2

GMN Istanbul

Global Mediators & Negotiators | Istanbul

   Kırlangıç Sokak 21
     Büyükada | Istanbul
     Turkey

   +90 (534) 761 1111

   +90 (534) 761 1111

   denizkite@gmn-tr.com

   www.gmn-tr.com

GMN BRASIL

Global Mediators & Negotiators | Brasil

   Rua Moisés Correia da Silva, 181 - B
     Boa Viagem Recife PE
     Brazil

   +55 81 8736 3773

   +51 81 99360 9889

   jeancarlos@ibramac.org

   www.ibramac.org

GMN Cyprus

Global Mediators & Negotiators | KKTC

   Mustafa Çağatay Street
     Döveç Site Block 1/2
     Girne | Cyprus

   +90 (533) 861 5856

   ozge@bhlex.com

   www.bhlex.com

GMN Adana

Global Mediators & Negotiators | Adana

   Kasım Gülek Bulvarı No: 14/ A
     Ziyapaşa Mah. | Adana
     Turkey

   +90 (532) 650 5624

   selenunluatli@gmn-tr.com

   www.gmn-tr.com