tr Türkçe en English

GMN BLOG     

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

GMN Haberler

JCI Boğaziçi Başarısı

JCI Boğaziçi Başarısı

2017 yılında GMN Türkiye olarak JCI Boğaziçi ile (müzakere, diplomasi, vb eğitimleri içeren) bir proje gerçekleştirdik.

24 Eylül itibariyle iki güzel haber aldık. JCI Boğaziçi Başkanı, Sn.Ahmet Öcük, yapılan Genel Kurul sonrası Türkiye JCI yönetimine katılmış ve GMN Türkiye ile eğitimleri organize eden Sn.Rüya Şenol'da "en iyi yeni üye" ödülünü almış! Bu güzel heberleri de Boğaziçi JCI olarak sosyal medyadan böylece duyurmuş Sn Namık Şenol:

"JCI Türkiye 2017 Genel Kurulunda JCI Boğaziçi Şubesi olarak 12 kişilik katılım gösterdik. JCI Turkiye Başkanı olarak seçilen Nihal Zoroğlu ve ekibini tebrik ediyor ve sonsuz başarılar diliyorum. JCI Boğaziçi 2018 Başkanı olarak Nihal Baskan ve ekibi ile çalışacak olmaktan ayrıca mutlu ve gururluyum. Bizleri onurlandıran ve gururlandıran diğer bir gelişme ise JCI Boğaziçi 2017 Başkanımız Ahmet Öcük 2018 JCI Türkiye yönetiminde yer aldı..

2017'nin en iyi yeni üyesi ödülünü JCI Boğaziçi eğitim direktörlüğü ve Şubemize katkısı çok büyük olan Uluslararası Sertifikalı Birleştirici Liderlik Yetkinlik Programı direktörü Rüya Şenol kazandı. Yeni üyelerimize örnek olacak bir başarıya imza attı. Kendisini bu başarısından dolayi tebrik ediyorum."

Okunma 158 kez

Arama

GMN Haberler

  • Türkiye ekonomisinin yüzde 95’ini oluşturan aile şirketlerinde sürdürülebilirlik konusuna dikkat çeken açıklamaları ile gündem yaratan Türkiye Aile İşletmeleri Derneği (TAİDER) üyeleri, Sait Halim Paşa Yalısı’nda buluştu. Sabah kahvaltısı şeklinde gerçekleşen etkinliğin konuşmacısı ise Dr. Deniz Kite oldu.

    Read more...
  • The Project on “The Development of Mediation Practices in Civil Disputes in Turkey" is co-funded by the Swedish International Development Cooperation Agency (Sida) and the Republic of Turkey, and implemented by the Council of Europe, started on 1 December 2014 and was completed on 30 September 2017.

    Read more...
  • "The fourth edition of the Istanbul Conference on Mediation took place on 30th June 2017  with the theme: "Surge in Diplomacy, Action in Mediation." Experts, diplomats, practitioners and scholars from around the world explored ways and means to promote mediation as a prominent method of conflict prevention and resolution.

    Read more...
Kaynak Dergisi Haziran 2017'de yayınlanan yazım: Müzakere Pazarlık Değildir! https://t.co/kX3ClhxAe2
Kaynak Dergisi Ağustos 2017'de yayınlanan yazım: Müzakere Üstadı ve Sanatına Giden Yol https://t.co/FKJBIgufv2
Arabuluculukta Alternatif Kelimesi Nedir? https://t.co/8uWHrJ86kH
RT @NAFCM: #peacebuilders, #peacemakers and #peacekeepers are all working for #peace in every #community https://t.co/ugarnGQVER
Ticari Uyuşmazlıkları Çıkmadan Önleme Yolları https://t.co/ogHmoiqfxa