tr Türkçe en English

GMN BLOG     

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Yetkinlikten Gelen Küresel Özgüven

GMN - IMI Sertifikasyon

Uluslararası GMN- IMI Yazılı ve Pratik Sınavları ve Bölgesel Yetkililer (Chapter)

Profesyonel Yetkinlik

Sürekli Gelişimi Sağlayan Eğitimler ve Kişisel Geri-bildirimler için Özel Testler

Kişisel Bilgelik

İlk, Tek veya En İyi Olmak için Koçluk, Mentorluk ve Süpervizyon

Kurumsal Liderlik

Stratejik Yönetim Danışmanlığıyla
Gelen Kurumsal Liderlik

GMN, başta uyuşmazlık çözümleri alanı olmak üzere yönetim ve liderlik konularında eğitimler ve danışmanlıklar veren, sistem ve projeler geliştiren, konferans ve zirveler düzenleyen, bilgilendirici yazılar ve kitaplar yayınlayan, 17 yıllık uluslararası deneyimle Türkiye’nin, özellikle uyuşmazlık çözümleri alanında, ilk ve en uzman kuruluşudur.

GMN, IMI ( International Mediation Institute) tarafından geliştirimiş QAP (Kalite Denetim Programı) resmi ve onaylı kurumlarından biri olarak, uluslararası IMI GMN Sertifikasyonu adı altında, Türkiye’de belli zamanlarda yapılan yazılı ve pratik sınavlar sonucunda Türk veya Türkçe ve Kürt veya Kürtçe konuşan arabuluculara GMN Certified ve IMI Certified ünvanı veren sertifikasyonu sağlar.

GMN sadece arabulucuların sertifikasyonunu sağlamakla kalmaz; aynı zamanda tüm Türkiye ve Türk Cumhuriyetleri’nde, GMN Chapter olma hedefi olan Uyuşmazlık Çözüm Merkezlerini, GMN Chapter olmaları yolunda destekler. Bu bağlamda Türkiye’de ilk GMN Chapter başvurusu yapmış Merkez, Akdeniz Uyuşmazlık Çözüm Merkezi’dir. 

GMN aynı zamanda yöneticilerin ve başta uyuşmazlık çözümü alanı olmak üzere yönetim ve liderlik gelişimi alanında çalışan uzmanların Profesyonel Yetkinlik ve gelişimlerine katkı koyacak çalışmalar yaparken, onlara uluslararası onaylı veya GMN’nin geliştirmiş olduğu testler yoluyla yetkinlik, liderlik, iletişim, etik gibi temel başlıklarda geri bildirimler de, sunar.

GMN Kişisel Bilgelik programlarıyla özellikle genç liderler, yöneticiler ve uyuşmazlık çözüm uzmanlarına özel gelişim çalışmaları tasarlar, alanlarında ilk, tek veya en iyi olmaları için onlara süpervizyon, mentorluk ve koçluk hizmeti verir. Bütün bunlarla birlikte, Türkiye’nin alanında en deneyimli uzmanı Dr.Deniz Kite Güner ile veya GMN tarafından sertifikalanmış uzmanların katılımıyla, şirketlere, STKlara ve organizasyonlara Kurumsal Çözümler adı altında şu hizmetleri sunar:

Ticari Müzakereler

 Uluslararası Müzakereler

İşyeri Uyuşmazlık Çözümleri

 Aile Şirketi Uyuşmazlık Çözümleri

 İşten Çıkarma Görüşmeleri

 Spor Kulüpleri Uyuşmazlık Çözümleri

 Çatışma Koçluğu

Yönetim Kurulları ve Kongrelerde Kolaylaştırıcılık

 Uluslararası Projelerde Müzakerecilik ve Kolaylaştırıcılık

Stratejik Yönetim

Marka Yönetimi

İletişim ve İlişki Yönetimi

İlişki ve Kriz Yönetimi

Kriz Dönemi Müzakereleri

Diplomasiyle Sosyal Medya Yönetimi

Çalışan İlişkileri Geliştirme

GMN Turkiye (Deniz Kite Güner’ in şahsında) hizmete girdiği 2010 yılından beri, Mediation World isimli websitesinde Türkiye Temsilcisidir.

Tüm dünya ülkelerindeki arabuluculuk çalışmalarını, haberlerini, güncel kanunları, etkinlikleri, akademik eğitimleri ve gelişmeleri bünyesinde toplayan bu benzersiz siteye Türkiye ile ilgili herhangi güncel bilgi eklememizi isterseniz,
lütfen bize sekreterlik@gmn-tr.com adresinden ulaşınız.

12 Soru Cevaplayarak Keşfedebilirsiniz!

Profesyonel
Müzakereci Eğitimi


EĞİTİM GÜNLERİ

3 - 4

1 - 2

Kasım

Aralık

2017

2017

Saat: 9:30 - 17:30

Workinton Levent 199

Haberler

Kaynak Dergisi Haziran 2017'de yayınlanan yazım: Müzakere Pazarlık Değildir! https://t.co/kX3ClhxAe2
Kaynak Dergisi Ağustos 2017'de yayınlanan yazım: Müzakere Üstadı ve Sanatına Giden Yol https://t.co/FKJBIgufv2
Arabuluculukta Alternatif Kelimesi Nedir? https://t.co/8uWHrJ86kH
RT @NAFCM: #peacebuilders, #peacemakers and #peacekeepers are all working for #peace in every #community https://t.co/ugarnGQVER
Ticari Uyuşmazlıkları Çıkmadan Önleme Yolları https://t.co/ogHmoiqfxa