tr Türkçe en English

     

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

GMN Haberler

GMN KKTC Temsilciliği Açıldı!

Yazan

GMN, K.K.T.C.’nin alanında en saygın kuruluşlarından biri olan Law Clinic ile yaptığı protokol ile K.K.T.C. Temsilciliğini ve oradaki ilk ve tek IMI QAP (Uluslararası Arabuluculuk Belgelendirmesi) açmış oldu!

GMN Türkiye ve JCI Boğaziçi işbirliği ile İnovatif Liderlik

Yazan

GMN Türkiye ve JCI Boğaziçi işbirliği, sonbahar-kış 2017-2018 için yeni bir eğitim programı hazırladı: Inovatif Liderlik.

TAİDER üyeleri Sait Halim Paşa’da buluştu

Yazan

Türkiye ekonomisinin yüzde 95’ini oluşturan aile şirketlerinde sürdürülebilirlik konusuna dikkat çeken açıklamaları ile gündem yaratan Türkiye Aile İşletmeleri Derneği (TAİDER) üyeleri, Sait Halim Paşa Yalısı’nda buluştu. Sabah kahvaltısı şeklinde gerçekleşen etkinliğin konuşmacısı ise Dr. Deniz Kite oldu.

The Development of Mediation Practices in Civil Disputes in Turkey

Yazan

The Project on “The Development of Mediation Practices in Civil Disputes in Turkey" is co-funded by the Swedish International Development Cooperation Agency (Sida) and the Republic of Turkey, and implemented by the Council of Europe, started on 1 December 2014 and was completed on 30 September 2017.

Surge in Diplomacy, Action in Mediation

Yazan

"The fourth edition of the Istanbul Conference on Mediation took place on 30th June 2017  with the theme: "Surge in Diplomacy, Action in Mediation." Experts, diplomats, practitioners and scholars from around the world explored ways and means to promote mediation as a prominent method of conflict prevention and resolution.

JCI Boğaziçi Başarısı

Yazan

2017 yılında GMN Türkiye olarak JCI Boğaziçi ile (müzakere, diplomasi, vb eğitimleri içeren) bir proje gerçekleştirdik.

Arb. Yüksel Okyay' ın arabuluculuk yaptığı vaka IMI'da haber oldu..

Yazan

GMN Certified olan, aynı zamanda Akdeniz Uyuşmazlık Çözüm Merkezi Kurucu Ortağı ve Uluslararası Arabulucuk Derneği Başkanı sevgili Yüksel Okyay'ın arabuluculuk yaptığı vaka IMI'da haber oldu! Yolu açık ve güzelliğe vesile olsun!

Common Purpose Programı

Yazan

7 Haziran 2017 tarihinde, Adalar Kent Konseyi’nin ücretsiz olarak tahsis ettiği Çelik Gülersoy Kültüevi eğitim salonunda, GMN olarak Common Purpose 10.Meridyen katılımcılarını ağırladık.

Birleştirici Liderlik Programı Tamamlandı

Yazan

8 değerli katılımcı, 4 bloktan oluşan eğitimlerimizi tamamlayarak, GMN Unifying Leadership (Birleştirici Liderlik) Programımızın ilk liderleri oldular.

Garanti Bankası ve Garanti Teknoloji Eğitimleri

Yazan

Garanti Bankası ve Garanti Teknoloji ile İlkeli Müzakere ve Yöneticiler için Çatışma Çözümü ve Arabuluculuk eğitimleri devam ediyor.

GMN - JCI İşbirliği

Yazan

GMN, JCI Boğaziçi ile yaptığı protokolle, hem JCI üyelerine, hem de üye olmayan genç liderlere yönelik “Birleştirici Liderlik” eğitim programlarını gerçekleştiriyor.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü

Yazan

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinliği olarak, Taksim Point Hotel’de kadın arabuluculara açık yapılan İlkeli Müzakere eğitimimizi tamamladık.

Arama

GMN Haberler

2017-2018 GMN Trkiye JCI programı: Inovatif Liderlik: https://t.co/0vTtZxqpFV
Kaynak Dergisi Haziran 2017'de yayınlanan yazım: Müzakere Pazarlık Değildir! https://t.co/kX3ClhxAe2
Kaynak Dergisi Ağustos 2017'de yayınlanan yazım: Müzakere Üstadı ve Sanatına Giden Yol https://t.co/FKJBIgufv2
Arabuluculukta Alternatif Kelimesi Nedir? https://t.co/8uWHrJ86kH
RT @NAFCM: #peacebuilders, #peacemakers and #peacekeepers are all working for #peace in every #community https://t.co/ugarnGQVER