tr Türkçe en English

     

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

GMN Haberler

GMN Türkiye ve JCI Boğaziçi işbirliği ile İnovatif Liderlik

GMN Türkiye ve JCI Boğaziçi işbirliği ile İnovatif Liderlik

GMN Türkiye ve JCI Boğaziçi işbirliği, sonbahar-kış 2017-2018 için yeni bir eğitim programı hazırladı: Inovatif Liderlik.

Girişimciliğin ve yenilikçiliğin(inovasyon) hızla önem kazandığı günümüzde, genç liderlerin önemli yetkinlikleri kazanarak 21.yy’da başarılarına katkı koymalarına yönelik hazırlanan program başlıkları şöyle:

 • Liderler için 3E: Esnelklik, Eşgüdüm ve Eleştirel Düşünme
 • Günlük Hayatta Müzakere
 • İş Hayatında Diplomasi
 • Sürdürülebilirlik için Liderlik

GMN Türkiye eğitmenlerinden Dr. Deniz Kite Güner ile Av. Arb. Melih Sisa’nın birlikte verecekleri bu eğitimlere dileyen herkes katılabilir.

Bir GMN Türkiye JCI Sosyal Sorumluluk Projesi olan bu eğitim programın tamamına veya ilginizi çeken herhangi başlığına katılmanız tercihinize kalmıştır.

Başvuru için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.'a başvuru gerekmektedir ve başvuru bilgileri duyuru posterinde yer almaktadır.

 

 

Okunma 651 kez

Arama

GMN Haberler

 • Sayın Leyla Alaton, şirket içinde ve toplumsal boyutta kaliteli iletişimi, sürdürülebilir ilişkileri ve kalkınmayı, etkin işbirliğini önemsemektedir. Bu sebeple ve özellikle kızkardeşlik fikrini desteklemek adına, “çalışan” veya “çalışma hayatına dönmek isteyen” kadınlar başta olmak üzere, yaşamdaki rolü itibariyle toplumda çarpan etkisi olan kadınların ister bir yetkinlik, ister bir meslek olarak müzakereciliği öğrenmesini desteklemektedir.

  Read more...
 • GMN, K.K.T.C.’nin alanında en saygın kuruluşlarından biri olan Law Clinic ile yaptığı protokol ile K.K.T.C. Temsilciliğini ve oradaki ilk ve tek IMI QAP (Uluslararası Arabuluculuk Belgelendirmesi) açmış oldu!

  Read more...
 • GMN Türkiye ve JCI Boğaziçi işbirliği, sonbahar-kış 2017-2018 için yeni bir eğitim programı hazırladı: Inovatif Liderlik.

  Read more...
2017-2018 GMN Trkiye JCI programı: Inovatif Liderlik: https://t.co/0vTtZxqpFV
Kaynak Dergisi Haziran 2017'de yayınlanan yazım: Müzakere Pazarlık Değildir! https://t.co/kX3ClhxAe2